Uitnodiging buitengewone ALV op vrijdag 21 november

Algemeen Gerard van Otten

Het bestuur van SGA nodigt u uit voor een *buitengewone ALV** in **Het Middelpunt.** Deze vindt plaats op **vrijdag 21 november** om **19:45 uur**. Als eerste en enige agendapunt staat het wijzigen van onze speellocatie centraal. **Voorstel**: Het bestuur stelt voor om **per 1 januari 2015** naar **De Hoeksteen** te verhuizen.  Toelichting:  Een proefavond twee weken geleden bleek dusdanig aan te slaan dat er concrete contacten zijn gelegd met het bestuur van De Hoeksteen. De te verwachten kosten van zaalhuur in de nabije toekomst liggen er aanzienlijk lager en daarnaast is de bar daar in eigen beheer, waardoor er ook winst uit omzet gegenereerd kan worden. Er zijn nog een aantal andere argumenten aan te voeren, die het bestuur graag met u ter discussie wil stellen. Indien de leden akkoord gaan resteert er voldoende tijd om tijdig een contract op te stellen. Wij hopen u te mogen verwelkomen! Na deze extra ALV is er een gewone clubavond. Met hartelijke schaakgroet, Bestuur SGA

Gerard van Otten

Gerard van Otten

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.