Uitslagen tweede rapidavond

Uitslagen tweede rapidavond
Algemeen Peter Reedijk

Met 34 deelnemers was de tweede avond van het kampioenschap rapidschaak goed bezet. Er werden vijf ronden gespeeld, met een speeltempo van 15+3, ingedeeld volgens het Zwitsers systeem. Aan het eind van de avond stond Tim Grutter bovenaan: hij won al zijn partijen. Voor de volledige eindstand zie de rapidpagina op de website.

De derde en laatste ronde rapid staat gepland op vrijdag 10 mei, dan zullen we weten wie de rapidkampioen 2023/24 is. Vanzelfsprekend hebben Tim en Arie, die de eerste ronde gewonnen heeft, de beste papieren hiervoor.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.