Update SOS competitie - SGA 2

Update SOS competitie - SGA 2
Algemeen Wiebe de Witte

In december vorig jaar is de schaakcompetitie vanwege de corona maatregelen tijdelijk stilgelegd. Het tweede team in de SOS competetie had twee wedstrijden in te halen: Tegen Doorn Driebergen en Oud Zuylen.

Op vrijdag 25 februari was de eerste inhaalwedstrijd tegen Doorn Driebergen 1. Het hele vaste team van Amersfoort was aangetreden, maar het - op papier sterkere - Doorn Driebergen konden we niet het hoofd bieden en gingen we helaas ten onder met 2,5 - 5,5. Laten we het er op houden dat we nog wat moesten warmdraaien na de lange gedwongen winterstop.

Op dinsdag 22 maart troffen we het tweede team van Oud Zuylen, dit keer met twee invallers. Hier ging het een stuk beter. We hebben Oud Zuylen op hun terrein met 7 -1 verslagen.

In de competitie staan we momenteel in de middenmoot, met evenveel punten als Leusden. Op donderdag 7 April zullen we tegen het team van Leusden aantreden. Hoe dat afloopt zullen we volgende week weten!

Wiebe de Witte

Wiebe de Witte

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.