Veel SGA bij Tata Steel Chess toernooi

Algemeen Guus Beltman

Dit weekend is het Tata Steel Chess toernooi weer begonnen in Wijk aan Zee. Gisteren zijn de amateurs al gestart en vandaag komen ook de Groot Meesters in actie. Vrijdagavond zal het rustig zijn geweest op de clubavond, want er doen 13 clubgenoten mee bij Tata. De uitslagen van gisteravond: Arjan Tissink (groep 3R) - Verloren Alexander Miltenburg (groep 4E) - Verloren Bert Lardenoye (groep 5Z) - Winst Dirkjan Knoeff (groep 50) - Remise Gunie du Chatinier (groep 4B) - Winst Guus Beltman (groep 4F) - Remise Hans van Doorn (groep 40) - Winst Jeroen Bugel (groep 1A) - Verloren Jeroen Schuil (groep 3G) - Winst Joske Ubels (groep 8K) - Winst Luuc Baltus (groep 9E) - Verlies Luc Kepers (groep 9B) - Winst  Ron Flohr (groep 4P) - Winst Totaal hebben de Amersfoorters 8 uit 13 partijen gescoord. Op naar de volgende ronde! We beginnen om 13.30, supporters zijn welkom!

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.