Vrijdag 21 januari: schaken op de club

Vrijdag 21 januari: schaken op de club
Algemeen Peter Reedijk

Goed nieuws: vanaf aanstaande vrijdag 21 januari kunnen wij weer clubavonden organiseren, met activiteiten voor zowel de jeugd als de senioren. Denksportcentrum DCA en de landelijke schaakbond KNSB hebben aangegeven dat dit mogelijk is, onder bepaalde voorwaarden (coronatoegangsbewijs, mondkapjes verplicht; toeschouwers niet toegestaan).

Het bestuur is blij dat we weer bij elkaar kunnen komen in het DCA en verwelkomt de leden graag weer vanaf vrijdag. Door de verschillende coronamaatregelen ziet de avond er nog niet zo uit als we het liefst zouden willen, maar het belangrijkste is dat we weer kunnen schaken.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.