Wekelijkse online team battles op lichess

Algemeen Peter Reedijk

Terwijl het denksportcentrum gesloten is, gaan de wekelijkse online team battles gewoon door.

Lichess Logo

Op zondagavond *8 november** bereikte SG Amersfoort met een team van vaste en incidentele spelers, leden en oud-leden, de vierde plaats in de 2e klasse. De eindstand aan kop en Amersfoortse topscorers: Op **15 november** ging het nog beter: met grote voorsprong werd een eerste plaats behaald, en daarmee promotie naar de 1e klasse. Komende zondag is er weer een team battle op lichess. Alle SGA-leden zijn welkom om mee te snelschaken met onze [online club](https://lichess.org/team/sg-amersfoort).

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.