Win a few, lose a few

Algemeen Ed van de Gevel

Het was weer een druk weekeinde in de externe. Donderdag werd het zesde kampioen door net aan de benodigde 3½ bordpunt te halen in Leusden. Vrijdag zette het tweede weer een stap richting het kampioenschap door in Maarssen te winnen. In de laatste wedstrijd zijn nog slechts 2 bordpunten nodig, maar uiteraard gaat het team proberen ook de laatste wedstrijd te winnen. Minder goed nieuws van het eerste op zaterdag, na de forse nederlaag is dit team gedegradeerd.

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.