Winnaars, rapid, en zomercompetitie

Winnaars, rapid, en zomercompetitie
Algemeen Stefan Werkhoven

De tweede periode van de interne zit er op. Hanjo is winnaar van de C-groep, Bram en Tom Bekius moeten een play-off spelen voor de winst van de B-groep. Voor het clubkampioenschap komen Bram, Joeri en Wiebe nog in aanmerking. zij zullen de komende weken de play-offs hiervoor spelen.

Aankomende vrijdag (1 juli) zullen wij de laatste rapid ronde van het seizoen spelen. Daarna gaan we door naar de zomercompetitie. Deze duurt dan van 8 juli t/m 19 augustus en bevat dus 7 ronden. Hierbij kan voor elke ronde een punt verdient worden. De winst van de zomercompetitie is uiteindelijk voor degene met de meeste punten. Remise levert een halve punt op. het speeltempo is 30+10. Net als voorgaande jaren hebben we hiermee dus een lichtere avond met meer tijd voor wat drankjes achteraf.

26 augustus volgt de ALV.

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven

Stefan Werkhoven is intern wedstrijdleider van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.