Zaterdag 17 maart: leeftijd-tweetallen toernooi

Algemeen Ed van de Gevel

Het krantenartikel hieronder vermeldt (woensdag) 7 maart, maar het is toch echt zaterdag 17 maart dat de volgende jubileum activiteit gepland staat: het duo-toernooi: een rapid toernooi voor duo's met minstens 25 jaar leeftijdsverschil op de speeldatum. (Eventueel kan er ook individueel ingeschreven worden, de toernooileiding stelt dan op de dag zelf teams uit de individuele inschrijvingen samen). Voor alle informatie zie: [Informatie duo toernooi](http://www.sgamersfoort.nl/html/125jaar/17-maart-duo-toernooi.html) Inschrijven kan on-line via: [Inschrijven](https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbVoAtasqmB9EJpt4SKNsawXMgxlZxdn0saPVZleXkCA6Kqw/viewform)

Ed van de Gevel

Ed van de Gevel

Jarenlang hoofdredacteur van ons clubblad Ons Podium en fan van schaak eindspelen en Star Trek. Helaas op 26 oktober 2021 overleden.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.