Zomercompetitie: Christian aan kop

Zomercompetitie: Christian aan kop
Algemeen Peter Reedijk

Tijdens de derde avond van de zomercompetitie waren er net als vorige week negen partijen. De uitslagen zijn als volgt: Luuc Baltus - Christian den Butter 0-1 ; Tom Officier - Caspar Oskam 1-0 ; Peter Reedijk - Arie vd Burch 1/2-1/2 ; Wim Lamme - Leonard Kolling 1-0 ; Bas van Schooten - Chris Driessen 1-0 ; Serhii Yepifanov - Timo de Vries 1-0 ; Wouter Gerritse - René Scholte 1-0 ; Sander Gijsbertse - Ahren Fregia 0-1 ; Chris Bronkhorst - Lars Jongenelen 1-0

Daarmee staat Christian alleen aan kop met 3 uit 3. De achtervolgers met 2 punten zijn Bas, Caspar, Luuc, Serhii, Tom en Wim. Volgende week ronde 4.

Peter Reedijk

Peter Reedijk

Peter Reedijk is secretaris van Schaakgenootschap Amersfoort.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.