Zomercompetitie light succesvol gestart

Algemeen Jeroen Schuil

Omdat de reguliere competitie niet kon worden uitgespeeld, maar er gelukkig weer mogelijkheden zijn om te spelen, heeft aankomend intern wedstrijdleider Stefan de Zomercompetitie opgestart. Met een half uur + 10 seconden increment per zet voor een hele partij hebben in de afgelopen weken al veel SGA schakers de weg naar het DCA weer gevonden. Uiteraard onder de corona voorschriften, maar ook dat blijkt in de praktijk te werken. Het programma wordt compleet gemaakt met een analyse sessie, zoals door Peter Sonder afgelopen vrijdag, die een paar partijen luchtig doorspreekt met de zaal. Vluggeren kan in beperkte mate weer en ook de biertap blijkt nog te werken na maanden van inactiviteit. Wie gaat deze laatste prijs van het seizoen pakken? Tot nu toe drie koplopers met de volle buit, te weten Wiebe de Witte, Leonard Kolling en Jeroen Schuil (4 punten). Op de voet gevolgd door Caspar Oskam en Jesse van der Heijden met 3 punten.

Jeroen Schuil

Jeroen Schuil

Oud-voorzitter van SGA en actief lid van onze schaakclub. Erelid sinds 3 februari 2023.

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.