Zomersluiting? Mooi niet!

Algemeen Guus Beltman

Zoals eerder stond aangekondigd op de SGA site is er sprake van een zomersluiting van onze vaste speellocatie 'de Hoeksteen'. De barmannen daar genieten van een maandje rust. Het goede nieuws is dat we gelukkig weer terecht kunnen in het [Cafe van Hoogland: De Noot](http://www.denoot.nl/)! ![SGA zomerschaak in de Noot](http://www.denoot.nl/wp-content/themes/noot/images/logo.png) Met goed weer zullen we daar op het terras te vinden zijn om daar bij te praten en wat te snelschaken. Deze vrijdag zullen we er zijn: *vr 17-jul,** **vr 24-jul, v****r 31-jul,** **vr 07-aug** Oja, 14 en 21 augustus zal de Hoeksteen weer open zijn met vrij schaken. Vrijdag 28 augustus is de ALV en start het seizoen weer. Komt allen en anders een fijne vakantie toegewenst!

Guus Beltman

Guus Beltman

Webmaster van SG Amersfoort website

Steun onze club

SponsorKliks, gratis SGA sponsoren!

Koop via onze banner bij bijv. Bol.com, Coolblue of Zalando en bezorg onze clubkas een extraatje.