SGA ratinglijst per 1 Feb 2023

KNSB elo rating

Speelsterkte in ELO rating zoals bekend bij de KNSB.
Gemiddelde rating is 1733 over 70 spelers

#NaamRating KNSB nr
1Matthew Sadler26898026040
2Tim Grutter2326-188406926
3Tea Lanchava22527863504
4Arie van der Burch2204-27172605
5Dimitri van Leent21677859830
6Henrik Porte2150+57587052
7Ardin Bosboom21248244456
8Rene Tonnon20608242190
9Gerard van Otten20267445284
10Jeanine de Cloet20188064287
11Joeri Piet2015+218077223
12Arjan Tissink19987257613
13Peter Sonder1985+67355821
14Peter Reedijk1979+37495510
15Rogier Dijk1968+86779333
16Samuel Vandeputte19278488227
17Guus Beltman19077765659
18Jeroen Schuil1903+17379471
19Henk van Jaarsveld18927240816
20Bram van Harten1891-168928854
21Maarten Corpeleijn1882+27600912
22Ron Flohr1879+98173011
23Alexander Miltenburg1876+36098466
24Dennis Flohr1873+87103569
25Quintin van de Seijp18688709613
26Remco van Rinsum18607964737
27Wim Lamme18576171715
28Remy Sennema1849+38251199
29Audry Burer18346016725
30Andre van Ark18237422316
31Caspar Oskam18027190260
32Gerard Werkhoven1797+17762161
33Gunie du Chatinier1793-26420337
34Edwin Schuit17826067303
35Sem Burger17688376951
36Peter Nitrauw17638693388
37Marcel Flohr1759-17103591
38Cor van Ingen1758-126124338
39Wiebe de Witte1758+17103459
40Ruud Küchler17258120343
41Bert Lardenoye17067438706
42Tom Bekius1702-226409018
43Hanjo Petersen16948167962
44Martin Bos16556428719
45Sytze van der Velde16346098510
46Wouter Gerritse16257313900
47Dick Tommel16217685128
48Tim ten Boske16158818326
49Hans Manuel16127132829
50Stefan Werkhoven16008818128
51Martijn van der Zwan15938193680
52Patrick Verschoor15817575898
53Chris Roelandt15438215911
54Bas van Schooten15178928865
55Jan Escher15066108366
56Luc Kepers14958280459
57Rene Scholte14738034521
58Milan Koning14568971611
59Bert Loedeman1447+168498831
60Anka Kara14428378018
61Mathijs Möhlmann13548856276
62Leonard Kölling13508482760
63Andre Corpeleijn1305-87900871
64Christian den Butter1249+188966320
65Timo de Vries12278782895
66Chris Driessen12067446296
67Luuc Baltus1201+128254752
68Wemko Dijkhuis11228825146
69Jesse van de Heijden10548434481
70Angela Berben9588737421