SGA ratinglijst per 1 Okt 2022

KNSB elo rating

Speelsterkte in ELO rating zoals bekend bij de KNSB.
Gemiddelde rating is 1743 over 67 spelers

#NaamRating KNSB nr
1Matthew Sadler26898026040
2Tim Grutter2334+408406926
3Tea Lanchava2253-97863504
4Arie van der Burch2205-27172605
5Dimitri van Leent21677859830
6Henrik Porte21637587052
7Ardin Bosboom2094-148244456
8Rene Tonnon20608242190
9Gerard van Otten2041-57445284
10Jeanine de Cloet20168064287
11Joeri Piet2001+208077223
12Rogier Dijk1993-66779333
13Peter Sonder1971+157355821
14Arjan Tissink1964-77257613
15Peter Reedijk1950-207495510
16Samuel Vandeputte19248488227
17Guus Beltman1914+177765659
18Jeroen Schuil1910-107379471
19Dennis Flohr1900+167103569
20Henk van Jaarsveld1879+197240816
21Maarten Corpeleijn18787600912
22Bram van Harten1877+228928854
23Wim Lamme1865-126171715
24Audry Burer1864-76016725
25Quintin van de Seijp18648709613
26Remco van Rinsum18607964737
27Ron Flohr1859+98173011
28Alexander Miltenburg1855-26098466
29Caspar Oskam18337190260
30Remy Sennema1829-88251199
31Andre van Ark18237422316
32Gunie du Chatinier1795-486420337
33Gerard Werkhoven1787+27762161
34Edwin Schuit17826067303
35Cor van Ingen17756124338
36Marcel Flohr1772-27103591
37Sem Burger17688376951
38Peter Nitrauw1744+298693388
39Wiebe de Witte1725+97103459
40Ruud Küchler17178120343
41Bert Lardenoye17117438706
42Tom Bekius1700+146409018
43Martin Bos16556428719
44Sytze van der Velde1644+46098510
45Hans Manuel16227132829
46Dick Tommel16217685128
47Wouter Gerritse1609+37313900
48Jan Krabbenbos16087407356
49Martijn van der Zwan15988193680
50Stefan Werkhoven1596-88818128
51Tim ten Boske1595-68818326
52Patrick Verschoor15817575898
53Chris Roelandt1531+48215911
54Jan Escher15066108366
55Luc Kepers14858280459
56Rene Scholte14738034521
57Anka Kara14428378018
58Bert Loedeman1400-378498831
59Andre Corpeleijn13287900871
60Leonard Kölling13218482760
61Timo de Vries12728782895
62Mathijs Möhlmann1232-878856276
63Luuc Baltus1210-138254752
64Chris Driessen12067446296
65Wemko Dijkhuis11268825146
66Jesse van de Heijden10548434481
67Angela Berben9588737421